طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ و بروشور، مجموعه گردآوری شده از اطلاعات کلی و جزئی محصولات یا خدمات و فعالیت‌های شرکت می باشد، که در نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، نمایندگی‌ها و یا در سطح شهر جهت آشنایی افراد با محصولات و خدمات برند انجام می‌شود. به دلیل استفاده عموم مردم از کاتالوگ و بروشور در طراحی آن باید از تصاویر گرافیکی جذاب و خلاقانه، همراه با توضیحات مفید با فونت مناسب و جداول و چارت‌های کاربردی استفاده گردد.


کاتالوگ و بروشور چیست؟

کاتالوگ و بروشور یکی از مفیدترین و شناخته شده ترین ابزارهای تبلیغات می‌باشد. طراحی کاتالوگ صنعتی و بروشورهای تبلیغاتی یکی از مهمترین عوامل کسب موفقیت و افزایش سطح درآمد در محیط های اقتصادی امروزه می‌باشد. طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی به صورت خلاقانه و جذاب در کوتاهترین زمان ممکن باعث جذب مخاطب می‌شود و همین عامل باعث افزایش فروش محصولات می‌گردد.


مزایای کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ و بروشور حرفه‌ای نقش مستقیم و مهمی بر توسعه یا معرفی محصولات یا خدمات دارد. کاتالوگ حرفه ای می‌تواند شامل فهرستی از دستورالعمل‌ها یا جمعی از اسامی و توضیحات گروه بندی شده باشد. کاتالوگ پل ارتباطی بین خدمات و محصولات با مشتریان و مصرف کنندگان است. کاتالوگ می‌تواند بازاریابی همیشه در دسترس برای ارائه خدمات یا معرفی کالا باشد.

طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی اصولی با توجه به فضای رقابتی در دنیای کسب و کار و تبلیغات و بازاریابی باعث موفقیت در کسب و کار می‌شود، علاوه بر خاص بودن ایده طرح، باید به سایر نکات کلیدی در طراحی از جمله: جذابیت و خلاقیت، محتوای موثر، هویت سازی، خلق پیام توجه کرد. بنابراین فروش قوی یک محصول به چگونگی طراحی گرافیکی کاتالوگ آن بستگی دارد تا بین صدها رقیب خود متفاوت و خاص باشد.


طراحی کاتالوگ و بروشور در گنبد فیروزه

طراحی کاتالوگ و بروشور در آژانس بین المللی طراحی و تبلیغات گنبد فیروزه به شیوه‌ای کاملا حرفه‌ای و متمایز انجام می‌شود. با توجه به تجربه و تخصص ویژه در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه‌ای و بروشورهای تبلیغاتی کلیه طراحی‌ها با هماهنگی کامل با هویت و شخصیت برند و به صورت کاملا اصیل و خاص انجام می‌پذیرد. همچنین طراحی آنها باید هماهنگی مناسبی با ست اداری و محصولات تبلیغاتی دیگر شرکت داشته باشد.‌