طراحی

طراحی گرافیک

طراحی لوگو - طراحی گرافیک

طراحی لوگو و هویت بصری

لوگو نماد هر برند و مهمترین عنصر ارتباط برند با مشتریان و معرف شخصیت و اعتبار آن است. طراحی لوگو مهمترین قسمت از شروع یک کسب و کار می‌باشد. لوگوها چهره کسب و کار، محصول یا خدمات هستند، وقتی که افراد یک لوگو را مشاهده می کنند بلافاصله آن را به خاطرات، تجربیات و نام برند ربط می دهند.

طراحی برند بوک

برند بوک سندی است که شیوه به کارگیری تمامی عناصر یک برند را به صورت دقیق و یکپارچه مشخص می‌سازد. به طور کلی انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی، بدون توجه به هویت برند، عناصر و ارزش‌های برند، موجب اغتشاش تصویر برند در ذهن مخاطبین می‌گردد که این مورد اهمیت برند بوک مشخص می‌شود.

طراحی برند بوک - طراحی گرافیک
طراحی کاتالوگ و بروشور - طراحی گرافیک

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ و بروشور، مجموعه گردآوری شده از اطلاعات کلی و جزئی محصولات یا خدمات و فعالیت های شرکت می باشد. به دلیل استفاده عموم مردم از کاتالوگ و بروشور در طراحی آن باید از تصاویر گرافیکی جذاب و خلاقانه، همراه با توضیحات مفید با فونت مناسب و جداول و چارت های کاربردی استفاده گردد.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی ترکیبی از هنر، صنعت و تکنولوژی برای بهبود شرایط نگهداری، حمل و نقل، بازاریابی و استفاده از یک محصول است. یکی از مهمترین عوامل جلب مشتری در نگاه اول بسته بندی شکیل است. یک طراحی مناسب برای بسته بندی می تواند در فروش محصول موثرتر از بسیاری از تبلیغات گران قیمت‌تر باشد.

طراحی بسته بندی - طراحی گرافیک
طراحی ساک خرید - طراحی گرافیک

طراحی ساک خرید و فولدر تبلیغاتی

ساک خرید (Shopping Bag) ساک پارچه ای، کاغذی یا نایلکس های پلاستیکی و نایلونی ابزاری برای راحتی جابه جا کردن کالاهای خریداری شده توسط مشتری می باشد. به عبارت ساده تر چنانچه شما کالایی را می خواهید به فروش برسانید، باید برای حمل آن نیز راهکاری داشته باشید. لذا استفاده از شاپینگ بگ ها برای جلب رضایت مشتری و افزایش میزان فروش محصول الزامی می باشد.

طراحی بیلبورد و استند

طراحی بیلبوردها یا تبلیغات محیطی شهری، به جهت وسعت مخاطبان آن و همچنین لزوم تاثیرگذاری آن در کوتاه ترین زمان ممکن، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. طراحی بیلبورد باید کاملا زیبا، جذاب و منطبق با فضای محیط بوده و با تصاویر، کلمات و جملات کوتاه بتواند نگاه مخاطبین را جلب نموده و در ذهن آنها تاثیرگذار باشد.

طراحی بیلبورد - طراحی گرافیک