طراحی لوگو

طراحی لوگو و هویت بصری

طراحی لوگوی سنتینل

طراحی لوگو مهمترین قسمت از شروع یک کسب و کار می‌باشد. لوگوها چهره کسب و کار، محصول یا خدمات شما هستند. وقتی که شما سعی دارید که یک کسب و کار را به یاد بیاورید غالبا اولین چیزی که به یاد می آورید لوگو است. وقتی که شما یک لوگو را مشاهده می کنید بلافاصله آن را به خاطرات، تجربیات و نام برند ربط می‌دهید.

 

لوگو چیست؟

لوگو نماد هر برند و مهمترین عنصر ارتباط برند با مشتریان و معرف شخصیت و اعتبار آن است. لوگوی منحصربفرد که بتواند قدرت و ارزش نام تجاری و فعالیت برند را نمایش دهد، بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود. طراحی لوگو مهمترین قسمت از شروع یک کسب و کار می‌باشد. لوگوها چهره کسب و کار، محصول یا خدمات هستند، وقتی که افراد یک لوگو را مشاهده می کنند بلافاصله آن را به خاطرات، تجربیات و نام برند ربط می‌دهند.


چرا لوگو مهم است؟ اهمیت آن چیست؟

لوگوها چهره کسب و کار، محصول یا خدمات شما هستند. وقتی که شما سعی دارید که یک کسب و کار را به یاد بیاورید غالبا اولین چیزی که به یاد می آورید لوگو است. وقتی که شما یک لوگو را مشاهده می کنید بلافاصله آن را به خاطرات، تجربیات و نام برند ربط می‌دهید.

لوگو باعث می‌شود که برند فورا قابل تشخیص باشد. لوگویی که به خوبی طراحی شده است همیشه به یاد ماندنی خواهد‌بود. و به مشتریان کمک می‌کند تا نام برند را به یاد داشته باشند. شکل‌ها و رنگ‌ها همیشه روی مغز انسان تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود راحت‌تر فرآیندها را به یاد بسپارد. این بدان معناست که اگر طراحی لوگوی شما منحصر به فرد و قابل تشخیص باشد. فرد می تواند به راحتی شرکت شما را به یاد بیاورد و بار دیگر هم از محصولات شما استفاده کند و شما را به دوستان معرفی کند.


طراحی لوگو در گنبد فیروزه

طراحی لوگو در آژانس بین المللی طراحی و تبلیغات گنبد فیروزه به شیوه‌ای کاملا حرفه‌ای و متمایز انجام می‌شود. ما بر این اعتقادیم که خلق نماد بصری برند نیازمند یک دید استراتژیک و علمی است. برندهای طراحی شده در گنبد فیروزه خاص، اصیل و اصولی است.